E-pieraksts

MediSnore

16.07.2019

MediSnore

Jūs krācat?

45% pieaugušo laiku pa laikam guļot krāc, bet 25% tā ir pastāvīga problēma. Krākšana pastiprinās ar vecumu un tā ir tieši saistīta ar sirds slimību risku, palielinātu svaru un arteriālo hipertensiju.

Klusas naktis bez krākšanas.

Via Una piedava: Unikāls, medicīniski pārbaudīts mutes dobuma aerosols krākšanas mazināšanai un pārtraukšanai.

MediSnore ir aerosols, kas mazina vai likvidē krākšanas problēmu, kā arī palīdz pie laringītiem un balss saišu pārpūles dziedātājiem, pasniedzējiem.

Sastāvs: dabīgo eļļu maisījums (minerāleļļas, krūzmētras eļļa, eikalipta eļļa), glicerīns.

Lai gaiss nonāktu plaušās, tam jāiziet cauri elpošanas ceļiem.Tie veidoti no mīkstām, elastīgām struktūrām, kuru formu uztur muskuļu slānis. Nomodā šie muskuļi ir tonizēti un elpošanas ceļu atvērums-optimāls. Miega laikā elpošanas ceļus muskuļi atslābst tāpat kā citi muskuļi un iespējama elpošanas ceļu sašaurināšanās. Gaisam šķērsojot pārāk šaurus elpošanas ceļus, veidojas briesmīgā skaņa, jo šīs struktūras, viena otru traucējot, sāk vibrēt.

Krācējiem mēdz būt:

  • Pazemināts rīkles un mēles muskuļu tonuss,
  • Rīkles audu sabiezējums,
  • Miega traucējumi,
  • Nogurums (dziļš miegs atjauno spēkus).

MediSnore - klīniski pārbaudīts un drošs.

MediSnore ir unikāls mutes ( no deguna) aerosols ar augstu efektivitāti. Dabīgs. Nesatur konservantus. Bez cukura- droši lietojams cukura diabēta gadījumā.

Lietošana: Lietot pirms gulētiešanas. Sakratīt flakonu. Iepūst 3 reizes rīkles augšējā daļā, nogaidīt 15-20 sekundes un norīt. Pēc procedūras neēst un nedzert!

MediSnore var būt neefektīvs 1 stundu pēc alkohola lietošanas.