E-pieraksts

Medicīnas komisija - jūrnieka draug

02.07.2020

Medicīnas komisija - jūrnieka draug

Mūsu ikdiena ir tik pilna ar dažādām  problēmām un rūpēm, ka reti domājam par dzīves patiesajām vērtībām. Aizdomājoties, mēs atzīstam, ka mūsu ķermenis ir lielākais brīnums, kas mums ir dots, un veselība ir viens no cilvēka dzīves kvalitātes nozīmīgākajiem rādītājiem un vajadzībām. Katra cilvēka pamattiesības ir sasniegt iespējami augstāku veselības līmeni.

Pateicoties obligātajai ikgadējai veselības pārbaudei, mūsu jūrniekiem ir iespēja to sasniegt. Mēs vienmēr esam priecīgi redzēt mūsu jūrniekus un darīsim visu, lai ceļojums uz mūsu klīniku būtu pēc iespējas efektīvāks un patīkamāks!

Klīniku Via Una iesaka un sertificē daudzas starptautiskas jūrniecības un apdrošināšanas kompānijas, piemēram, P&I Club UK, Steamship, Royal Caribbean Cruises Ltd. un citi.

Rekomendācijas sagatavojoties veselības pārbaudei:

  • komisijas rītā atrasties tukšā dūšā;
  • Iepriekšējā vakarā atturēties no trekniem un sātīgiem ēdieniem un alkohola;
  • Savlaicīgi apmeklēt speciālistu hronisku slimību gadījumā (piemēram, konsultējoties ar endokrinologu utt.).

Galvenais - mainiet attieksmi pret savu veselību un medicīnas pārbaudi. Izmēģiniet  un Jūs kļūsiet par "brīvprātīgajiem". Kā jūrniekisaņem medicīnisko pārbaudi?

  • Viņi detalizēti runā par visām "pretenzijām" uz savu veselību.
  • Viņi tiek rūpīgi pārbaudīti un iegūst skaidru un pilnīgu savas veselības novērtējumu. Pašpārliecināts cilvēks mierīgi dzīvo.

Pēc detalizētas  un kvalificētas medicīniskās komisijas iziešanas jāgaida nevis represijas, bet  kompetentu ieteikumu par savas veselības uzturēšanu un stiprināšanu. Tiek sniegti padomi, kā izturēties lidojuma laikā, ko paņemt no medikamentiem, lai jūs būtu drošs jebkurā situācijā.

Medicīnisko komisiju iespējams veikt tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Tālr. 67322641, 67323612, 22014542