ViaUna sniegs akūto zobārstniecības palīdzību Ukrainas bēgļiem. Lūgums zvanīt 2 0202939! Palīdzēsim cik ir mūsu iespējās!
E-pieraksts

Ko jūs varat darīt, ja jums ir nepareizi novietoti zobi?

09.05.2022

Ko jūs varat darīt, ja jums ir nepareizi novietoti zobi?

Ko jūs varat darīt, ja jums ir nepareizi novietoti zobi? Ar ko sazināties? Kādā vecumā? Kādu veikt ārstēšanu?

Ortodontija ir zobārstniecības nozare, kuras uzdevums ir labot nepareizu zobu sakodienu, kas radies nepareizas žokļu attiecības vai zobu augšanas īpatnības dēļ.

Ortodents - zobārsts, kurš koriģē žokli un koriģē zobus. Ortodenti praksē nodarbojas ar defektu labošanu, izmantojot speciālas tehnikas, instrumentus un papildus materiālus.

Vai jāuzsāk ortodontiskā ārstēšanu?

Pēc piena zobu nomaiņas ar pastāvīgajiem, mainās zobu stāvoklis attiecībā vienam pret otru.

Vai ir jāuzsāk ortodontiskā ārstēšana, izlems ortodonts pēc pacienta mutes dobuma apskates.

Ne tikai bērniem

Ortodontija nav paredzēta tikai bērniem. Šķībi zobi sagādā daudz nepatikšanas arī pieaugušajiem.Ņemot vērā, ka skaists smaids ir viens no galvenajiem izskata atribūtiem, zobu stāvoklim ir galvenā loma. Jūsu smaidu var labot jebkurā vecumā.

Ārstēšanas ilgums un metodes

Ja jūs uzskatāt, ka jums vai jūsu bērnam nepieciešams ortodonts, vērsieties pie ortodontijas speciālista, kuram jūs uzticaties. Ārstēšanas ilgums būs atkarīgs no zobu problēmām un izvēlētām ārstēšanas metodēm. Mūsdienu ortodontiskās ārstēšanas gaitā izmanto augstvērtīgus materiālus un dažādas metodes, lai varētu plānot atbilstošu ārstēšanas procesu, kas pacientam būtu drošs.

Via Una klīnikā pieņem pieredzējusi ortodonte Elīna Faiteleviča, pieraksts pie administratora stomatoloģijas nodaļā pa tālruni (+371) 20202939(+371) 67322289.