E-pieraksts

Pieņemšanas laiki

Pacientu ievērībai! Visi speciālisti pieņem tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

Kab. Specialitāte Vārds, uzvārds P O T C Pk
212 Dermatologs
Pieraksts pie ārsta +371 29409857
Igors Belovs no 08:00
līdz 13:00
no 08:00
līdz 13:00
no 08:00
līdz 13:00
no 08:00
līdz 13:00
no 08:00
līdz 13:00
210 Dermatologs, Venerologs
Pieraksts pie ārsta +371 29233369
Vladimirs Jevtuškovs no 14:00
līdz 19:00
no 10:00
līdz 13:00
no 14:00
līdz 19:00
no 10:00
līdz 13:00
no 14:00
līdz 19:00
310 Diagnostikas nodaļa Diagnostikas nodaļa no 09:00
līdz 16:00
no 09:00
līdz 16:00
no 09:00
līdz 16:00
no 09:00
līdz 16:00
no 09:00
līdz 16:00
308 Endokrinoloģe Valentīna Purmale no 13:30
līdz 18:30
no 08:00
līdz 12:30
no 13:30
līdz 18:30
no 08:00
līdz 12:30
-
-
Endoskopiste Gaļina Čui -
-
-
-
no 09:00
līdz 12:00
-
-
-
-
Endoskopiste, anestezioloģe. Marina Šneiveise no 09:00
līdz 12:00
-
-
-
-
-
-
no 09:00
līdz 12:00
314 Fizioterapeite Darja Sadikova no 12:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 14:00
Pag. Fizioterapija Fizioterapija no 10:00
līdz 17:00
no 08:00
līdz 15:00
no 10:00
līdz 15:00
no 08:00
līdz 17:00
no 08:00
līdz 15:00
Funkcionalās diagnostikas ārsts Marina Rožkova no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 15:00
-
-
106 Gastroenteroloģe Irina Bezručenko -
-
no 17:00
līdz 19:00
no 14:00
līdz 16:00
no 14:00
līdz 16:00
-
-
206 Ginekoloģe Larisa Piekalniete no 10:00
līdz 13:00
no 10:00
līdz 13:00
no 14:00
līdz 18:00
-
-
no 10:00
līdz 13:00
206 Ginekoloģe Oļesja Zeļenova -
-
no 15:00
līdz 18:00
no 09:00
līdz 14:00
-
-
-
-
206 Ginekoloģe Profesors Nataļja Vedmedovska no 14:00
līdz 18:00
-
-
-
-
no 15:00
līdz 19:00
no 15:00
līdz 19:00
206 Jūrnieku med. kom. priekšsēdētāja, arodārste Irina Belokurova no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 15:00
209 Kardiologs Aleksandrs Kiseļovs no 08:00
līdz 14:00
no 14:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 14:00
no 14:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 16:00
Kardiologs Tatjana Andrējeva -
-
-
-
-
-
no 16:00
līdz 18:00
-
-
103 Ķirurgs Ludmila Turkina no 14:00
līdz 18:00
no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 14:00
no 14:00
līdz 18:00
-
-
103 Ķirurgs Oksana Jurčenko -
-
-
-
no 14:00
līdz 18:00
-
-
no 09:00
līdz 14:00
Ķirurgs - proktologs Valerijs Ratobiļskis -
-
-
-
-
-
-
-
no 14:00
līdz 18:00
309 Laboratorija Laboratorija no 08:00
līdz 15:00
no 08:00
līdz 15:00
no 08:00
līdz 15:00
no 08:00
līdz 15:00
no 08:00
līdz 15:00
Pag. Masāža Irina Krjukova Tikai pēc pieraksta pa tel. 29623362
Pag. Masāža Jūlija Baikova Tikai pēc pieraksta pa tel. 29388824
Miega speciālists Jānis Labucis -
-
no 14:30
līdz 18:00
-
-
-
-
-
-
115 Narkologs Igors Sočnevs -
-
-
-
no 12:30
līdz 14:00
-
-
no 12:30
līdz 14:00
219 Nefroloģe Gaļina Svatikova -
-
-
-
no 12:00
līdz 15:00
-
-
-
-
115 Neiroloģe Larisa Nerubaļska no 14:00
līdz 17:00
-
-
-
-
no 08:30
līdz 12:00
-
-
119 Neiroloģe Violeta Bugrova -
-
no 09:00
līdz 14:00
-
-
-
-
no 09:00
līdz 14:00
119 Neiroloģe Žanna Pavļučenkova no 08:30
līdz 12:00
-
-
no 08:30
līdz 12:00
-
-
-
-
313 Oftalmoloģe Gaļina Kozlova no 09:30
līdz 13:00
-
-
-
-
-
-
no 09:30
līdz 13:00
313 Oftalmoloģe Muza Petuhova -
-
no 10:00
līdz 13:00
no 10:00
līdz 13:00
no 10:00
līdz 13:00
-
-
307 Otolaringologs Armands Auders no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 15:00
no 11:00
līdz 17:00
no 09:00
līdz 15:00
no 09:00
līdz 15:00
219 Pediatre Anna Birka -
-
no 14:00
līdz 18:00
-
-
no 09:00
līdz 13:00
-
-
216 Procedūru un vakcinācijas kab. L. Doroša, Lidija Novikova no 08:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 19:00
118 Psihiatre Dina Ozerska Tikai pēc pieraksta pa tel. 29498349
118 Psihiatre Ļubova Renemane Tikai pēc pieraksta pa tel. 29422062
308 Pulmanoloģe Sandra Auziņa -
-
no 17:00
līdz 19:00
-
-
-
-
-
-
218 Rentgens Rentgens no 09:00
līdz 17:00
no 09:00
līdz 17:00
no 09:00
līdz 17:00
no 09:00
līdz 17:00
no 09:00
līdz 15:30
208 Terapeite Alla Soboļeva no 14:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 14:00
no 14:00
līdz 19:00
no 08:00
līdz 14:00
-
-
209 Terapeite, algologs Alla Haduņkina no 08:00
līdz 14:00
-
-
no 08:00
līdz 14:00
-
-
no 08:00
līdz 14:00
108 Traumatologs - ortopēds Egils Strauss no 16:00
līdz 18:00
-
-
no 16:00
līdz 18:00
-
-
no 13:00
līdz 15:00
103 Traumatologs - ortopēds Gaļina Gromaka no 09:00
līdz 13:00
-
-
-
-
no 09:00
līdz 13:00
-
-
103 Traumatologs - ortopēds Nataļja Meļņikova -
-
no 15:00
līdz 19:00
-
-
-
-
-
-
Traumatologs - ortopēds Silvestris Zēbolds Tikai pēc pieraksta pa tel.
Traumatologs - ortopēds Valdis Gončars Tikai pēc pieraksta pa tel.
210 Urologs Vladimirs Andrejuks no 08:00
līdz 11:00
no 13:30
līdz 16:00
no 08:00
līdz 11:00
no 13:30
līdz 16:00
no 08:00
līdz 11:00
311 USG Anastasija Astrahanceva no 13:00
līdz 17:40
-
-
no 13:40
līdz 16:20
-
-
-
-
311 USG Irina Bezručenko no 09:00
līdz 13:00
no 15:00
līdz 17:00
no 09:00
līdz 14:00
no 09:00
līdz 14:00
no 09:00
līdz 13:00
USG
Pieņemšanas laiks sestdienās: 09:00 - 13:30
Mārtiņš Purmalis -
-
-
-
-
-
no 14:00
līdz 19:00
-
-
Pag. Zemūdens masāža Evelīna Martiņeca Tikai pēc pieraksta pa tel. 29624305
Pag. Zemūdens masāža Maija Matisone Tikai pēc pieraksta pa tel. 26314647